Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 105-682GS
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
105-682GS
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
2000+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    105-682GS
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τύπος
  • Ανοχή
    ±2%
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • θωράκιση
    Unshielded
  • Σειρά
    105
  • Ακροαματικότητα
  • Q @ Συχν
    30 @ 7.9MHz
  • Συσκευασία
    Tape & Reel (TR)
  • Συσκευασία / υπόθεση
    Nonstandard, 2 Lead
  • Αλλα ονόματα
    105-682GS TR 2000
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -55°C ~ 125°C
  • τοποθέτηση Τύπος
    Surface Mount
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Υλικό - Πυρήνας
    Iron
  • Κατασκευαστής Standard Lead Time
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή
    7.9MHz
  • Επαγωγή
    6.8µH
  • Ύψος - Καθήμενοι (Max)
    0.075" (1.91mm)
  • Συχνότητα - Αυτο Resonant
    42MHz
  • Λεπτομερής περιγραφή
    6.8µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
  • Αντίσταση DC (DCR)
    3.8 Ohm Max
  • τρέχουσα Αξιολόγηση
    160mA
  • Τρέχουσες - Κορεσμός
105-682J
105-682J
Κατασκευαστές: API Delevan
105-821FS
105-821FS
Περιγραφή: FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Κατασκευαστές: API Delevan
105-681K
105-681K
Περιγραφή: FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM