Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
3481756BRDS100-R ΕικόναCosel
BRDS100-R
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
1+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    BRDS100-R
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    DC DC CONVERTER 0.7-2V
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάσης - Έξοδος 4
  • Τάσης - Έξοδος 3
  • Τάσης - Έξοδος 2
  • Τάσης - Υλοποίηση 1
    0.7 ~ 2 V
  • Τάση - Εισόδου (Min)
    4.5V
  • Τάση - Εισόδου (Max)
    14V
  • Τύπος
    Non-Isolated PoL Module
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    1.50" L x 1.09" W x 0.33" H (38.0mm x 27.7mm x 8.5mm)
  • Σειρά
    BRDS
  • Συσκευασία / υπόθεση
    26-SMD Module
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -45°C ~ 85°C
  • Αριθμός Εξόδων
  • τοποθέτηση Τύπος
    Surface Mount
  • Κατασκευαστής Standard Lead Time
    24 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Χαρακτηριστικά
    Remote On/Off, OCP
  • Αποδοτικότητα
    89%
  • Λεπτομερής περιγραφή
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 2 V 100A 4.5V - 14V Input
  • Τρέχουσες - εξόδου (Max)
    100A