Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > DR10D12X
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
DR10D12X
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
10+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    DR10D12X
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    SSR RELAY SPST-NO 12A 1-100V
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάση - Φορτίο
    1V ~ 100V
  • Τάση - Είσοδος
    4 ~ 32VDC
  • Στυλ λήξης
    Screw Terminal
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
  • Σειρά
    DR
  • Συσκευασία
    Bulk
  • Συσκευασία / υπόθεση
    Module
  • Τύπος εξόδου
    DC
  • Αντίσταση κατάστασης (Max)
    100 mOhms
  • τοποθέτηση Τύπος
    DIN Rail
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Κατασκευαστής Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Τρέχουσα φορτίο
    12A