Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτής > Κεραμικοί πυκνωτές > CDR33BP152BFURAB
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
399907CDR33BP152BFURAB ΕικόναElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP152BFURAB
Αίτημα παράθεσης
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    CDR33BP152BFURAB
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    CAP CER 1500PF 100V BP 1210
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάση - Ονομαστική
    100V
  • Ανοχή
    ±1%
  • Πάχος (Max)
    0.049" (1.25mm)
  • Συντελεστής θερμοκρασίας
    BP
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Σειρά
    Military, MIL-PRF-55681, CDR33
  • Ακροαματικότητα
  • Συσκευασία
    Bulk
  • Συσκευασία / υπόθεση
    1210 (3225 Metric)
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -55°C ~ 125°C
  • τοποθέτηση Τύπος
    Surface Mount, MLCC
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
  • μόλυβδος Style
  • μόλυβδος Απόσταση
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ύψος - Καθήμενοι (Max)
  • Χαρακτηριστικά
  • Ποσοστό αποτυχίας
    R (0.01%)
  • Λεπτομερής περιγραφή
    1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
  • χωρητικότητα
    1500pF