Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBG45AE3
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
2069843MASMBG45AE3 ΕικόναMicrosemi
MASMBG45AE3
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
164+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    MASMBG45AE3
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος)
    45V
  • Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp
    72.7V
  • Τάση - Ανάλυση (Min)
    50V
  • Μονοκατευθυντικά κανάλια
    1
  • Τύπος
    Zener
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
    SMBG (DO-215AA)
  • Σειρά
    Military, MIL-PRF-19500
  • Προστασία γραμμής ισχύος
    No
  • Ισχύς - μέγιστη παλμός
    600W
  • Συσκευασία
    Bulk
  • Συσκευασία / υπόθεση
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Αλλα ονόματα
    1086-5359-MIL
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • τοποθέτηση Τύπος
    Surface Mount
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
    8.3A