Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ150A
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
752501MASMBJ150A ΕικόναMicrosemi
MASMBJ150A
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
180+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    MASMBJ150A
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    TVS DIODE 150V 243V DO214AA
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος)
    150V
  • Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp
    243V
  • Τάση - Ανάλυση (Min)
    167V
  • Μονοκατευθυντικά κανάλια
    1
  • Τύπος
    Zener
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
    SMBJ (DO-214AA)
  • Σειρά
    Military, MIL-PRF-19500
  • Προστασία γραμμής ισχύος
    No
  • Ισχύς - μέγιστη παλμός
    600W
  • Συσκευασία
    Bulk
  • Συσκευασία / υπόθεση
    DO-214AA, SMB
  • Αλλα ονόματα
    1086-5474-MIL
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • τοποθέτηση Τύπος
    Surface Mount
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
    2.5A