Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτής > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UPX1C331MPD
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
1802178UPX1C331MPD ΕικόναNichicon
UPX1C331MPD
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
600+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    UPX1C331MPD
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάση - Ονομαστική
    16V
  • Ανοχή
    ±20%
  • Surface Mount Οικόπεδο
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Σειρά
    UPX
  • Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας
    504mA @ 120Hz
  • Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα
    672mA @ 100kHz
  • Ακροαματικότητα
  • Πόλωση
    Polar
  • Συσκευασία
    Bulk
  • Συσκευασία / υπόθεση
    Radial, Can
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -55°C ~ 105°C
  • τοποθέτηση Τύπος
    Through Hole
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ισόβια @ Temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • μόλυβδος Απόσταση
    0.197" (5.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ύψος - Καθήμενοι (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς)
  • Λεπτομερής περιγραφή
    330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
  • χωρητικότητα
    330µF