Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτής > Πυκνωτές μεμβράνης > 16ST226MD35750
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
145217316ST226MD35750 ΕικόναRubycon
16ST226MD35750
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
200+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    16ST226MD35750
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάση Αξιολόγηση - DC
    16V
  • Τάση Αξιολόγηση - AC
  • Ανοχή
    ±20%
  • Λήξη
    Solder Pads
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Σειρά
    PMLCAP®, ST
  • Ακροαματικότητα
  • Συσκευασία
    Tape & Reel (TR)
  • Συσκευασία / υπόθεση
    2220 (5750 Metric)
  • Αλλα ονόματα
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -55°C ~ 125°C
  • τοποθέτηση Τύπος
    Surface Mount
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    5 (48 Hours)
  • μόλυβδος Απόσταση
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ύψος - Καθήμενοι (Max)
    0.102" (2.60mm)
  • Χαρακτηριστικά
  • διηλεκτρικό υλικό
    Acrylic, Metallized
  • Λεπτομερής περιγραφή
    22µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
  • χωρητικότητα
    22µF