Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RNCF0402BTE412R
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
3753493RNCF0402BTE412R ΕικόναStackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTE412R
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
10000+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    RNCF0402BTE412R
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Ανοχή
    ±0.1%
  • Συντελεστής θερμοκρασίας
    ±25ppm/°C
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Σειρά
    RNCF
  • Λειτουργία του πίνακα
    412 Ohms
  • Ισχύς (Watts)
    0.063W, 1/16W
  • Συσκευασία
    Tape & Reel (TR)
  • Συσκευασία / υπόθεση
    0402 (1005 Metric)
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -55°C ~ 155°C
  • Αριθμός Απολύσεις
    2
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Κατασκευαστής Standard Lead Time
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ύψος - Καθήμενοι (Max)
    0.014" (0.35mm)
  • Χαρακτηριστικά
    Automotive AEC-Q200
  • Ποσοστό αποτυχίας
  • Λεπτομερής περιγραφή
    412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film