Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
1166403ISM0124D12 ΕικόναXP Power
ISM0124D12
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
1+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    ISM0124D12
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    DC DC CONVERTER +/-12V 1W
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Τάσης - Έξοδος 4
  • Τάσης - Έξοδος 3
  • Τάσης - Έξοδος 2
    -12V
  • Τάσης - Υλοποίηση 1
    12V
  • Τάσης - Απομόνωση
    4kV
  • Τάση - Εισόδου (Min)
    21.6V
  • Τάση - Εισόδου (Max)
    26.4V
  • Τύπος
    Isolated Module
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm)
  • Σειρά
    ISM01
  • Ισχύς (Watts)
    1W
  • Συσκευασία / υπόθεση
    14-SMD Module, 6 Leads
  • Αλλα ονόματα
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -40°C ~ 95°C (With Derating)
  • Αριθμός Εξόδων
    2
  • τοποθέτηση Τύπος
    Surface Mount
  • Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Κατασκευαστής Standard Lead Time
    14 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Χαρακτηριστικά
    SCP
  • Αποδοτικότητα
    80%
  • Λεπτομερής περιγραφή
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 21.6V - 26.4V Input
  • Τρέχουσες - εξόδου (Max)
    42mA, 42mA