Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > FMP200FRF52-412R
Αίτημα παράθεσης
Ελλάδα
59933
FMP200FRF52-412R
Αίτημα παράθεσης
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
Σε απόθεμα
5000+
Έρευνα Online
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • Αριθμός εξαρτήματος
    FMP200FRF52-412R
  • Κατασκευαστής / Μάρκα
  • Ποσότητα αποθεμάτων
    Σε απόθεμα
  • Περιγραφή
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
  • Φύλλα δεδομένων
  • Μοντέλο ECAD
  • Ανοχή
    ±1%
  • Συντελεστής θερμοκρασίας
    ±100ppm/°C
  • Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
    Axial
  • Μέγεθος / Διαστάσεις
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Σειρά
    FMP
  • Λειτουργία του πίνακα
    412 Ohms
  • Ισχύς (Watts)
    2W
  • Συσκευασία
    Tape & Reel (TR)
  • Συσκευασία / υπόθεση
    Axial
  • Θερμοκρασία λειτουργίας
    -55°C ~ 155°C
  • Αριθμός Απολύσεις
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ύψος - Καθήμενοι (Max)
  • Χαρακτηριστικά
    Flame Proof, Safety
  • Λεπτομερής περιγραφή
    412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film